Kalendář závodů  

Kalendář závodů

   

Aktuální IDXP  

   

Naši partneři  

DX New

   

Přihlášení  

   

Vyhledávání  

   

Počet přístupů  

Dnes 68

Yesterday 567

Week 1329

Month 2854

Vše 243231

   

Callbook search  

Copyright © 1994–2017, OKDXF. Všechna práva vyhrazena. Kopírování a šíření zde publikovaných materiálů jen se souhlasem vlastníka.

   

John Warburton, G4IRN píše:

V minulém roce jsem si úspěšně zažádal o indické turistické vízum a s pomocí indických přátel jsem dostal indickou licenci se značkou VU3VXO. Poté jsem po několika byrokratických peripetiích obdržel povolení pracovat z Sea Princess Resort na dolních Andamanech jako VU4G od 23. února do 5. března.

 Andamany

Moje QTH (lokátor NK61HO) je u moře a je otevřené na Evropu, Afriku, Jižní Ameriku a dlouhou cestou na USA. Mou snahou je umístit vertikály a drátové antény co nejblíž k moři. Pro IOTA je to Andaman Islands IOTA group, AS-001.

Budu pracovat převážně CW, příležitostně i jinými druhy provozu. Hlavní aktivita bude soustředěna na pásma 40 - 17 m, ale podle nálady možná instaluji další antény pro dolní čí horní pásma. Lituji, ale na 60 m nebudu.

Neočekávám, že by v místě bylo k dispozici internetové připojení, ale pokud to bude jen trochu možné, budou deníky k dispozici na ClubLogu už během expedice.

Moje cesta začne ve středu 21. 2. v Londýně s cílem v Bangalore. Doufám, že 22. 2. a také při zpáteční cestě budu chvilku na pásmu QRV pod svou indickou značkou VU3VXO.

73 Martin, OK1RR