bouvet23

BOUVET 2023: 4. srpna N6PSE zaslal následující oznámení Facebookové skupině 3Y0J (https://www.facebook.com/groups/901378553769436/):

 

„18. června jsme oznámili, že pokračujeme v hledání nových možností dopravy na Bouvet na podporu našeho projektu Bouvet 2023. Současně jsme vrátili všechny dary, protože existovalo velké riziko, že nebudeme schopni pokračovat.

S potěšením oznamujeme, že jsme našli vhodné a cenově dostupné plavidlo, které nás ochotně vezme na Bouvet. Nyní vyjednáváme o podmínkách charterové smlouvy. Podali jsme novou žádost na Norský polární institut. Vedení našeho týmu jsme zrevidovali následovně:

David Jorgensen (WD5COV) - spoluvedoucí, operace, antény; Kevin Rowett (K6TD) - spoluvedoucí, systémy/sítě, nákupy, logistika; Paul Ewing (N6PSE) - spoluvedoucí, plánování, vztahy s veřejností, stany, logistika. Dohromady tento vedoucí tým shromáždí dvanáct operátorů, aby se mohla expedice uskutečnit.

Revidujeme naše webové stránky a brzy začneme získávat finanční prostředky na toto nové úsilí. Jsme nesmírně vděční všem našim minulým sponzorům a dárcům a doufáme, že můžete naše nové snahy opět podpořit “.

intrepid

DRŽÍME PALCE!