TQSLARRL vydala novou verzi programu Trusted QSL (TQSL) 2.4.3. Jde o opravnou verzi, odstraňující chyby, které obsahovaly obě předchozí verze série 2.4. (tj. 2.4.1. a 2.4.2.). Jde zejména o pády programu v případě uživatelů, jejichž uživatelské jméno obsahuje mezery. Další odstraněnou chybou je station location wizard, který v předchozích verzích ztrácel informaci o státu a okrese (provincii apod.) při editování station location. Verze 2.4.3. je také lokalizována do více jazyků (němčina, ruština, španělština, italština, portugalština, japonština, čínština, hindu), čeština stále chybí, ale je to přes 3000 řádek kódu (komu by se do toho chtělo, že?).

Buďte v klidu! Odstraněné chyby jsou kosmetického rázu a leckdo na ně ani nenarazí. Není tedy nutné se obávat problémů, důležité je používat některou z verzí 2.4., avšak ani s verzí 2.3. se vám nestane, že by vám LoTW byl nepřístupný.

Nová verze je k dispozici jak pro Windows, tak i pro Linux a MacOS. Spustitelná verze je ke stažení pro Windows a MacOS (OS X verze 10.4. a vyšší) S ohledem na množství distribucí Linuxu si musí uživatelé program sami zkompilovat ze zdrojových kódů. Novou verzi lze stáhnout na http://www.arrl.org/tqsl-download.